Úvodní strana » Kontakt » Objednávka

Objednávka

Při prvním objednání stáhněte prosím dotazník, který mi vyplněný buď pošlete emailem nebo  jej vezmete s sebou na první návštěvu. Dotazník si můžete stáhnout z této webové stránky ZDE. První komplexní vyšetření trvá cca 1.5 až 2 hodiny. Zjistíme jaké problémy Vás/Vaše dítě trápí a uděláme testy na zjištění přetrvávajících primárních reflexů. Pokud u Vás/Vašeho dítěte přetrvávají primární reflexy, naučím Vás cvičení pro odstranění přetrvávajících primárních reflexů. Předepsané cvičení provádíte (s dítětem) každý den doma, délka cvičení je cca 10 minut.  

Na kontrolu se chodí jednou za 6 až 8 týdnů, kdy stav (dítěte) zkontrolujeme a podle potřeby změníme nebo opravíme cviky. 

Pokud jste objednáni a potřebujete objednaný termín zrušit, dejte mi prosím zprávu nejpozději dva (2) pracovní dny předem, abych mohla na uvolněný termín objednat dalšího zájemce; zkrátíte tím čekací dobu, která je dnes bohužel často více než dva měsíce.  Pokud se někdo opakovaně omluví na poslední chvíli, nebo se neomluví vůbec, požádám jej o zaplacení storno poplatku ve výši 50% ceny vyšetření/ kontroly. 

V tuto chvíli z kapacitních důvodů bohužel nemohu přibírat další klienty.